אגרת המנהלת לתשפב

תלמידים והורים יקרים,

הינה חלף לו הקיץ ,החצב הגיע ואתו חודש אלול ופתיחת שנת הלימודים החדשה. שנת תשפ"א נפתחת לה באושר רב. בפתחה של שנה זו, אני מברכת אתכם בברכת שנה טובה. שתהא זו שנה של עשייה משמעותית, שנה של ערבות הדדית, אחווה והמשך עשייה משותפת ופורייה.

ברכות מיוחדות לתלמידי הגן הנכנסים לראשונה בשערי בית הספר, לתלמידי החטיבה הצעירה העולים לכיתה א' ולתלמידים החדשים שהצטרפו השנה לבית ספר "היובל". אני מאחלת לכם בשם קהילת "היובל" התאקלמות מהירה ונעימה בבית הספר ומקווה כי בית הספר יהווה גם עבורכם בית חינוך חם, בו תכירו חברים חדשים ותחוו חוויות של למידה ערכית ומשמעותית.

מערכת החינוך, מיוחדת בכך, שבכל שנה מתחילים מחדש. כל התחלה מביאה עמה צמיחה, תכניות ייחודיות, רעיונות חדשים ותנופה קדימה. בסוף השנה שעברה ביה"ס קיבל תו ירוק מתמיד ותעודת הצטיינות בתחום הערכי חברתי נמשיך גם בשנה זו להצטיין ולקדם תחומים אלה ועוד.

אני מאחלת לנו שנה של שיח פורה והקשבה. שנה בה נמשיך, צוות, הורים ותלמידים לפעול ביחד למען שיתוף פעולה אשר יוביל את בית הספר לשיאים חדשים ונפלאים של עשייה פורייה ומשמעותית.

חכמים לפנינו השכילו לומר כי שני דברים  עושים בית ספר למצוין – תלמידים שאפתנים ומורים מסורים. ואנו התברכנו מזה וגם מזה וביותר מכך התברכנו בקהילת הורים תומכת, מעורבת ואכפתית,  אשר רואה בחינוך ילדיה את הנושא החשוב ביותר על סדר יומה ועל כן אין ספק בלבי כי ביחד נוכל לצלוח כל אתגר ומטרה.

לסיום ,ברצוני לאחל לכל התלמידים, ההורים ולאנשי הצוות והמנהלה שתהא לנו שנת לימודים בריאה ושלווה, שנה של סקרנות , למידה, יצירתיות ותמיכה הדדית.

רונית רביזדה מנהלת בית הספר

                                                                                                                                                                                 

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות